Pursaklar Bosch Beyaz eşya,Klima,Kombi Servisi 229 10 41 – 229 10 42 ANKARA

229 10 41 - 229 10 42

Pursaklar Bosch Servisi olarak Ankara Pursaklar ve çevresinde bulunan yerleşim birimlerinde Pursaklar Bosch Servis hizmeti sunmaktayız.

Bosch Buzdolabı , Bosch Çamaşır Makinası , Bosch Bulaşık makinası , Bosch Klima , Bosch Kombi , Bosch Fırın , Bosch Termosifon , Bosch Vrf Sistemlerinin Bakım ve Onarımları Pursaklar Bosch Servisi firmamızca bir (1) yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.

Çağrı numaralarımızdan  Pursaklar Bosch Servisi mize ulaştığınız anda; Bosch Servis talebiniz alınarak ilgili teknisyene görev verilerek gün içinde şikayetinizin çözümü gerçekleştirilir.Mesai haricindeki şikayetlerinizi otomatik olarak devreye girecek olan telesekretere not bırakmak sureti ile bir sonraki mesai günü için  Bosch Servis kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.Mesai başlar başlamaz ilgili operatör ayrıntıları almak için sizlere telefon ile dönüş sağlayacaktır.

Bosch Servis araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızaların giderilmesinde gerekebilecek her cins Bosch yedek parçası ile alet ve edevat mevcut olduğundan arızalar %98 gibi yüksek bir oranında Bosch Ürününün bulunduğu mekanda Servis teknisyenlerimizce giderilir.%2 gibi küçük bir kısmı ise (boya gerektirenler,onarımı uzun ve gürültülü olanlar,kirlilik yaratacak olanlar ile teste tabi tutulması gerekenler) Pursaklar Bosch Servisi atölyemize alınmak sureti ile Tamirleri bittikten sonra en kısa sürede müşteriye iadesi gerçekleştirilir.

Bosch Ürününüz sizlere teslim edildikten sonra işlemi gerçekleştiren teknisyen tarafından Servis fişiniz tanzim edilir.Servis fişinde hangi işlemlerin yapıldığı ile yapılan işlemler neticesinde alınan tutar açık açık belirtilerek teknisyen ve Bosch Ürün sahibi tarafından imzalanır.Servis fişinin bir sureti Bosch Ürün sahibine,bir sureti ise Bosch Servisi Pursaklar şubesinde dosyalanmak ve bilgisayar ortamında takip edilmesi maksadıyla muhafaza altına alınır.

Servis fişinin tanzim edilmiş olduğu tarih aynı zamanda değişime tabi tutulan yedek parça ile yapılan işçiliklerin bir yıllık garanti başlangıç zamanıdır.

Servis fişinde yazılı olup değiştirilen Bosch yedek parçası firma garantili olduğundan  yıl içinde kaç defa bozulursa bozulsun ücretsiz olarak yenisi ile değiştirilir ve herhangi bir ücret talep edilmez.

Pursaklar Bosch Servisi mizce Bosch Klima ve Bosch Kombi Bakımlarınızı en az yılda bir defa yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.Zamanında Bakımı yapılan Bosch Klima ve Bosch Kombiler in performansları %70 e varan oranlarda artmakta ve %50 ye varan oranlarda enerji tasarruf ettikleri değerlendirilmektedir.

Bakımı yapılmayan Klimaların Lejyon hastalığına neden olduğu bilinmektedir.

 

 

 

HakkındaServis Firmaları
Servis Firmaları olarak öncelikle öncelikle büyük şehir konumunda bulunan illerde servis firmalarından hizmet almak ve servis firmalarına ulaşımın ne kadar zor olduğu bilincinden hareket ederek tüketicilerin ihtiyaç duydukları servis merkezlerine kolaylıkla ulaşarak hizmet almalarını kolaylaştırarak boşa zaman harcamalarını önlemek ve servis hizmeti sunan firmaların gerçekten servis ihtiyacı olan müşterilerine kendilerini tanıtabilmeleri maksadıyla eksikliği hissedilen bu önemli konu ile ilgili olarak tanıtma,danışma ve ulaşmada kolaylık sağlamak amacı ile bu panel oluşturulmuştur. panel;şimdilik;Adana,Ankara,Antalya,Bursa,Denizli,Eskişehir,Konya,İzmir,İçel ve Samsun illerini kapsayacak şekilde hazırlanmış olup öncelikle piyasada yüksek oranda bulunan markalardan olan; Arçelik, Ariston, Beko,Bosch ve Vestel marka cihazları servislerine ulaşmayı kolaylaştırmak maksadıyla geliştirilmiştir.