Konak Arçelik Beyaz eşya,Klima Servisi 252 09 63 – 252 09 64 İZMİR

252 09 63 - 252 09 64

Konak Arçelik Servisi olarak  Konak ve çevresinde bulunan yerleşim birimlerinde Beyazeşya, Klima,Kombi ve Vrf cihazları için garantili Servis hizmeti sunmaktayız.

Konak’ta Arçelik Servisi olarak Buzdolabı , Çamaşır Makinası , Bulaşık makinası , Klima,Kombi, Fırın , Termosifon , Vrf Sistemlerinin Bakım ve Onarımları firmamızca bir (1) yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.

Çağrı numaralarımızdan Servisimize ulaştığınız anda; Servis talebiniz alınarak ilgili teknisyene görev verilmek suretiyle gün içinde şikayetinizin çözümü gerçekleştirilir.

Mesai haricindeki şikayetlerinizi otomatik olarak devreye girecek olan telesekretere not bırakmak sureti ile bir sonraki mesai günü için Servis kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.Mesai başlar başlamaz ilgili operatör ayrıntıları almak için sizlere telefon ile dönüş sağlayacaktır.

Servis araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızaların giderilmesinde gerekebilecek her cins Arçelik ürününe ait yedek parça ile alet ve edevat mevcut olduğundan arızalar %98 gibi yüksek bir oranında Ürününün bulunduğu mekanda Servis teknisyenlerimizce giderilir.%2 gibi küçük bir kısmı ise (boya gerektirenler,onarımı uzun ve gürültülü olanlar,kirlilik yaratacak olanlar ile teste tabi tutulması gerekenler) Arçelik Konak  Servisi atölyemize alınmak sureti ile Tamirleri bittikten sonra en kısa sürede müşteriye iadesi gerçekleştirilir.

Arçelik Servisi Konak olarak Klima ve Kombi Bakımlarınızı en az yılda bir defa yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.Zamanında Bakımı yapılan Klima ve Kombilerin performansları %70 e varan oranlarda artmakta ve %50 ye varan oranlarda enerji tasarruf ettikleri değerlendirilmektedir.

Bakımı yapılmayan Klimaların Lejyon hastalığına neden olduğu bilinmektedir..

HakkındaServis Firmaları
Servis Firmaları olarak öncelikle öncelikle büyük şehir konumunda bulunan illerde servis firmalarından hizmet almak ve servis firmalarına ulaşımın ne kadar zor olduğu bilincinden hareket ederek tüketicilerin ihtiyaç duydukları servis merkezlerine kolaylıkla ulaşarak hizmet almalarını kolaylaştırarak boşa zaman harcamalarını önlemek ve servis hizmeti sunan firmaların gerçekten servis ihtiyacı olan müşterilerine kendilerini tanıtabilmeleri maksadıyla eksikliği hissedilen bu önemli konu ile ilgili olarak tanıtma,danışma ve ulaşmada kolaylık sağlamak amacı ile bu panel oluşturulmuştur. panel;şimdilik;Adana,Ankara,Antalya,Bursa,Denizli,Eskişehir,Konya,İzmir,İçel ve Samsun illerini kapsayacak şekilde hazırlanmış olup öncelikle piyasada yüksek oranda bulunan markalardan olan; Arçelik, Ariston, Beko,Bosch ve Vestel marka cihazları servislerine ulaşmayı kolaylaştırmak maksadıyla geliştirilmiştir.